Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Na tónoch vďačnosti
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Ovocie koncilu
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Vatikánske múzeá
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z Košíc
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 10:00 Krátke správy
- 10:15 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 10:45 Peru - osem sestier
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Týždeň s ... Farnosťou Suchá nad Parnou
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 TV LUX deťom
- 16:30 Koraland
- 16:35 Rozprávočka
- 17:00 Eden
- 17:30 Na tónoch vďačnosti
- 18:20 Na ceste v rodine
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Prehľad katolíckych periodík
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 10. výročie magazínu Slovo+
- 22:25 Tajomstvá Vatikánu
- 22:55 Laudatio
- 23:20 Gréckokatolícky magazín
- 23:45 Z prameňa
- 00:10 Večer chval
- 01:15 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Zpravodajské Noeviny
- 07:20 Varhany pro svatou Zdislavu
- 07:35 Noční univerzita
- 10:00 Sirotci Velké války
- 10:55 Obnova objektu Libušín po požáru
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Dům ze skla?
- 14:00 Valaské pěsničky a tance
- 15:40 Zpravodajské Noeviny
- 16:05 Grotesky Laurela a Hardyho
- 16:35 Plody Medžugorje
- 16:45 Cvrlikání
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:10 Strýček Emu
- 18:30 Daruj písničku
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Adorace s mladými z DOO
- 21:10 Terra Santa News
- 21:30 Noční univerzita
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (9)
- 00:10 Kikoriki (1)
- 00:20 Flopy (98)
- 00:35 Šmolkovia (51)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (18)
- 01:10 Esá z pralesa (49)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (34)
- 01:35 Volám sa Caillou V (14)
- 02:00 Dumper a Skoop II (11)
- 02:15 Panda a Krash (40)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (3)
- 02:55 Myšiak Anatole (2)
- 03:20 Monchhichi (19)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (1)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 04:20 Malý medvedík (6)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ II (21)
- 05:25 Ocko hrdina (2)
- 05:30 Duda a Dada (22)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (34)
- 05:55 Máša a medveď (7)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (22)
- 06:30 Ocko hrdina (3)
- 06:35 Zvedavkovci (43)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (1)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (8)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (22)
- 07:25 Koyaa (5)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (12)
- 07:55 Drobčekovia II (1)
- 08:10 Máša a medveď (8)
- 08:20 Sunny Bunnies V (24)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (15)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (6)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (35)
- 09:15 Slnečný Rej (1)
- 09:25 Esá z pralesa (49)
- 09:35 Sunny Bunnies V (25)
- 09:40 Ruby z dúhy II (11)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (2)
- 10:20 Bob staviteľ II (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (32)
- 10:55 Zvedavkovci (44)
- 11:10 Monchhichi (19)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (13)
- 11:25 Malý medvedík (6)
- 11:50 Mášine rozprávky (22)
- 11:55 Tina a Tony II (44)
- 12:00 Volám sa Caillou V (14)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:15 Myšiak Anatole (2)
- 13:40 Malý silák Bheem (32)
- 13:45 Sunny Bunnies V (26)
- 13:50 Panda a Krash (40)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (14)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (18)
- 14:40 Medvedíkovo IV (26)
- 14:45 Máša a medveď (9)
- 14:55 Dumper a Skoop II (11)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 15:20 Esá z pralesa (50)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (34)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (8)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 16:25 Panda a Kiwi (38)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (7)
- 16:45 Monchhichi (20)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (36)
- 17:05 Tina a Tony II (45)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (37)
- 17:15 Zábavné zvieratká (4)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (13)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (15)
- 18:25 Drobčekovia II (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (2)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (13)
- 19:15 Zvedavkovci (45)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (10)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára II (1)
- 20:05 Esá z pralesa (51)
- 20:15 Bob staviteľ II (22)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (8)
- 20:40 Dumper a Skoop II (12)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (35)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi (21)
- 22:15 Malý medvedík (7)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (14)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (9)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (3)
- 23:35 Mášine rozprávky (23)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (16)
- 23:45 Sunny Bunnies VI (1)
- 23:50 Duda a Dada (22)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 20:30 Martin z Martina
- 21:00 AFC Ajax - Excelsior
- 23:00 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 Casa Pia AC - FC Porto
- 14:15 Nesmrteľní - Lebron James
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Sporting CP - Vitória SC
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Motoring
- 20:30 CLUB BRUGGE - KRC GENK
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 02:30 Počasie
- 02:35 Na krok od neba (Korene)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:00 Počasie
- 05:10 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Najkrajší deň)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Sri Lanka - rieky, jazerá)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Lovci a zberači)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Biele ticho
- 23:40 Oktopus (Nikita)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:00 Čím cestovať
- 06:15 Jurošík "N"
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Lilin ostrov pokladov
- 06:40 Príbehy z čarovnej záhrady
- 06:55 Lilin ostrov pokladov
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 09:00 Regina
- 09:55 Vygumuj a napíš
- 11:35 Obedníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 11:40 Píkova zoo
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Tauernský cyklochodník [Rakúsko])
- 12:30 Večera s Havranom
- 14:10 Skautskou stopou (1)
- 14:20 Skautskou stopou (2)
- 14:35 Život so psími očami
- 15:05 Nočná mora diktátorov (1)
- 18:30 Večerníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 18:35 Odo
- 18:40 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:30 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
- 20:10 Divoké Portugalsko
- 21:00 Fantómy ropy
- 21:55 Do kríža
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:25 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 02:15 Správy RTVS „N“
- 03:10 Góly–body–sekundy
- 03:20 Správy RTVS „N“
- 04:10 Góly–body–sekundy
- 04:20 Správy RTVS „N“
- 05:10 Góly–body–sekundy
- 05:20 Správy RTVS „N“
- 06:10 Góly–body–sekundy
- 06:20 Športové ozveny
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 07:55 Kolky - medzištátny zápas Slovensko - Česko
- 13:55 Športuj pre radosť
- 14:15 Niké - palubovka 2024
- 16:05 O športe
- 17:05 Na skialpoch cez hory (7)
- 17:20 Tipos Iná liga (6)
- 17:45 Cyklistika: Liége-Bastogne-Liége 2024
- 20:00 Olympijský magazín
- 20:20 Futbal - Highlighty Serie A
- 20:50 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 21:10 Niké - palubovka 2024
- 22:55 Góly–body–sekundy
- 23:05 Šport:24
- 23:35 Športové ozveny
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Král na ťahu
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Zdravý les
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Přes nový práh
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Tomáše Poláka
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola IV (Oni i my)
- 09:40 Po stopách hvězd
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z bálů a karnevalů
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 14:45 Sardinky, aneb život jedné rodinky
- 16:00 Zdravotní škola IV (Pod tlakem)
- 16:45 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (16)
- 21:40 13. komnata Filipa Čápa
- 22:05 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:35 Jak chutná smrt
- 00:30 Antropocén - věk člověka (3)
- 01:25 Žiješ jenom 2x (1)
- 01:50 Žijeme s vírou
- 02:15 Na moll
- 03:00 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Brně Pavla Konzbula
- 03:05 Popcorn
- 03:35 Jenom žena?
- 10:10 Krkonoše (1)
- 11:00 Krkonoše (2)
- 11:50 Krásy evropského pobřeží (Helsinky)
- 14:30 Velké stroje zblízka (Supervzducholoď)
- 15:20 Nádherný svět
- 16:30 Klíč
- 16:55 Plavba za ledem
- 17:50 Skryté skvosty II. (7)
- 20:00 Krásné země z výšky (Wyoming)
- 21:05 V karavanu po Polsku (2)
- 21:35 Pravidla korporátu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Moje zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:30 Poklad z půdy
- 23:45 Ona a on
- 04:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 04:50 Ostříháno
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:35 Přednost v jízdě: Jeep Renegade (46)
- 00:45 Blochovy rozbory (47)
- 01:25 Testovací tým: Hyundai i30 Fastback vs. Mazda3 (48)
- 01:45 Milujeme auta (49)
- 02:10 Top Ten Ranking Show: Redakční miláčci (50)
- 02:55 100 mil: Rumunsko (51)
- 03:25 Přednost v jízdě: Mazda CX-60 (52)
- 03:40 Zprávy (53)
- 03:45 Rychlé kolo: Honda Civic Type R (54)
- 04:15 Rychlé kolo: TiKT Mercedes-AMG GT Black Series (55)
- 04:45 Rychlé kolo: Mini JCW 1to6 Rennwagen (56)
- 05:10 Zprávy (57)
- 05:15 Testovací tým: Porsche 911 Turbo S vs. Toyota GR Yaris (1)
- 05:35 Test automobilu: Porsche Taycan 4S (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Suzuki Swift (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Blochovy rozbory (9)
- 16:10 Test automobilu: Porsche Taycan 4S (27)
- 16:15 Přednost v jízdě: Suzuki Swift (28)
- 16:30 Zprávy (29)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (30)
- 16:50 Garáž 21 (31)
- 17:15 Poklady v garáži (32)
- 17:45 Poklady v garáži (33)