Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Tvorivo
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Pod javiskom
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Týždeň s ...
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:05 CENACOLO: Exovci
- 13:45 Malý Cambridge
- 14:05 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:10 Na tónoch vďačnosti
- 17:00 Tajomstvá Vatikánu
- 17:30 Laudatio
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia - magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Prehľad katolíckych periodík
- 20:30 BIBLIA : Jakub
- 22:00 Správy zo Svätej zeme
- 22:25 Dá sa to aj inak
- 22:45 Fara v meste
- 23:15 Quo vadis
- 23:45 Z prameňa
- 06:05 Klapka
- 07:10 Absolventi: Emil Farbiak
- 07:40 Duchovní malby
- 08:00 Do varu s Maxem Kašparů
- 08:20 Folklórny svet Ľubomíra Páričku
- 08:40 Vezmi a čti
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Flešbeky - Godzone podcast
- 09:50 Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
- 10:20 Když bolí tělo
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Petrkov 13
- 13:50 Výpravy do divočiny
- 14:50 V pohorách po horách
- 15:00 Povolání - Sestra Olga
- 15:15 Dokořán
- 16:05 Dana
- 16:30 Nebojte se...
- 17:30 Tam, kde začínají kořeny
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:11 Jak roste chléb
- 18:30 Život podle Emily
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Kulatý stůl
- 21:30 Moudrost mnichů
- 21:45 Poletuchy
- 22:35 Slezská Lilie 2015
- 23:15 Prales zítřka
- 23:45 Skleněná múza
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (4)
- 00:10 Kikoriki (48)
- 00:20 Flopy (93)
- 00:35 Šmolkovia (46)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (13)
- 01:10 Esá z pralesa (34)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:00 Dumper a Skoop II (1)
- 02:15 Panda a Krash (35)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (24)
- 02:55 Myšiak Anatole (23)
- 03:20 Monchhichi (6)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (22)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 04:20 Malý medvedík (35)
- 04:45 Ruby z dúhy (21)
- 05:10 Bob staviteľ II (11)
- 05:25 Ocko hrdina (18)
- 05:30 Duda a Dada (17)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (18)
- 05:55 Máša a medveď (66)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (17)
- 06:30 Ocko hrdina (19)
- 06:35 Zvedavkovci (28)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (25)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (19)
- 07:25 Koyaa (2)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (4)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (67)
- 08:20 Sunny Bunnies V (6)
- 08:30 Fíha Tralala (9)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (19)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (19)
- 09:15 Slnečný Rej (19)
- 09:25 Esá z pralesa (34)
- 09:35 Sunny Bunnies V (7)
- 09:40 Ruby z dúhy (21)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (22)
- 10:20 Bob staviteľ II (11)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (27)
- 10:55 Zvedavkovci (29)
- 11:10 Monchhichi (6)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (8)
- 11:25 Malý medvedík (35)
- 11:50 Mášine rozprávky (12)
- 11:55 Tina a Tony II (36)
- 12:00 Volám sa Caillou V (6)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára IV (5)
- 12:35 Flopy (93)
- 12:50 Ruby z dúhy (22)
- 13:15 Myšiak Anatole (23)
- 13:40 Malý silák Bheem (27)
- 13:45 Sunny Bunnies V (8)
- 13:50 Panda a Krash (35)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Ohrozené druhy (9)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (13)
- 14:40 Medvedíkovo IV (17)
- 14:45 Máša a medveď (68)
- 14:55 Dumper a Skoop II (1)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (23)
- 15:20 Esá z pralesa (35)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (3)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 16:25 Panda a Kiwi (35)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (20)
- 16:45 Monchhichi (7)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (20)
- 17:05 Tina a Tony II (37)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (21)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (3)
- 17:35 Ruby z dúhy (23)
- 18:00 Volám sa Caillou V (7)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (17)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (5)
- 19:15 Zvedavkovci (30)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (69)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 20:05 Esá z pralesa (36)
- 20:15 Bob staviteľ II (12)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (21)
- 20:40 Dumper a Skoop II (2)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (27)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (1)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi (8)
- 22:15 Malý medvedík (36)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (4)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (26)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (24)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (11)
- 23:45 Sunny Bunnies V (9)
- 23:50 Duda a Dada (17)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Naša Garáž
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Gil Vicente FC - Sporting CP
- 14:15 Nesmrteľní - Wenger
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 PSV Eindhoven - Vitesse
- 18:30 DominicCars
- 19:00 SV Sandhausen - DSC Arminia Bielefeld
- 21:00 Naša Garáž
- 21:30 Švihák testuje
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC 100
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:15 Góly - body - sekundy
- 01:30 Počasie
- 01:35 Vraždy v Kermadecu
- 03:10 Don Matteo (Svokor má vždy pravdu)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Neposlušní
- 09:00 Detektívi zo severu V (Liečivé ruky)
- 10:00 Na krok od neba (Nevinná korisť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Údeniny)
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Generácia Y)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maldivy - ostrov Huduranfuši)
- 16:50 Destinácie (Mjanmarsko - duchovia, kde ste?)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Posledný bozk)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Istanbul)
- 22:25 Thelma & Louise
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Ja a moja rodina
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Lilin ostrov pokladov
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 09:00 Regina
- 09:55 Najstarší zo všetkých vrabcov
- 11:30 Obedníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 11:35 Píkova zoo
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 14:05 Skutočný Charlie Chaplin
- 18:05 Čo budeme robiť
- 18:20 Superveda
- 18:30 Večerníček (Rozprávky zo škrupinky "N")
- 18:35 Píkova zoo
- 18:45 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:25 Bella a Sebastián
- 19:35 Ja a moja rodina
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Duran Duran: Album "Rio"
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Záznam z rokovania NR SR
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:45 Góly–body–sekundy
- 00:55 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 01:55 Správy RTVS „N“
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Návraty
- 10:40 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 11:05 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 11:30 Na skialpoch cez hory (7)
- 11:50 Cyklopotulky
- 14:25 Cesta do Paríža - 2. časť
- 14:45 Šport:24
- 15:15 Športové ozveny
- 15:40 Futbal - Highlighty Bundesligy
- 16:35 Športuj pre radosť
- 16:50 Šport minulých liet
- 17:05 Futbal - Highlighty La Ligy
- 22:45 Góly–body–sekundy
- 22:55 Niké - palubovka 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Zdravý les
- 13:45 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:35 Na forbíně TM
- 01:15 Banánové rybičky
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Závislosti)
- 09:50 Korálky
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Synková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:20 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na plátně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (14)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:20 Tátové v rolích matek
- 01:15 Agent Hamilton II (5)
- 02:00 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 02:25 Stopy, fakta, tajemství (Pogrom)
- 02:55 Citový život zvířat
- 03:25 Sabotáž
- 03:50 Před půlnocí
- 04:20 Příběhy železné opony (Jugoslávská cesta)
- 04:35 Mořeplavec na suchu
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Pavián anubi
- 11:05 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:15 Vládci Třetí říše (2)
- 14:40 Krkonoše (2)
- 15:30 Výborná SHOW
- 16:15 Refreš/h/ (2)
- 16:45 Sousedé
- 17:15 Kouzlo Velké Británie (Tudorovci)
- 18:00 V karavanu po Polsku (1)
- 18:30 Perimetr
- 19:00 Jak cestoval Franz Kafka
- 19:10 Spolu na hranici (16)
- 19:40 Postřehy odjinud (Tanzánie očima Vladimíra Kroce)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Plyšový medvídek
- 21:35 Kozoroh 1
- 23:35 Vládci Třetí říše (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:34 Zprávy
- 13:37 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:32 Zprávy
- 14:34 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Doktorka Kellerová (3)
- 21:35 Nečekaná úmrtí - James Dean
- 22:10 Kurňa, co to je?
- 23:20 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 23:50 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Intim Night
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (3)
- 22:10 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:15 1886 - legendární automobilové značky (48)
- 00:45 Rychlé kolo: Cupra Formentor VZ5 (49)
- 01:15 Christoph Kragenings závodí na dráze: LMV8 (50)
- 02:05 Přednost v jízdě: Ferrari GTC4 Lusso (51)
- 02:15 Blochovy rozbory (52)
- 02:55 Testovací tým: Hyundai i30 Fastback vs. Mazda3 (53)
- 03:15 Milujeme auta (54)
- 03:45 Na cestě: Automobilová země Švédsko (55)
- 04:30 100 mil: Jižní Irsko (56)
- 05:00 Přednost v jízdě: Lamborghini Urus (57)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Audi e-tron S Sportback (1)
- 06:05 Blochovy rozbory (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQE SUV (3)
- 06:50 Testovací tým: VW Golf GTI vs. Ford Focus ST (4)
- 07:10 Přednost v jízdě: Tesla Model 3 Facelift (5)
- 07:25 Zprávy (6)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (7)
- 07:45 Garáž 21 (8)
- 18:00 Zprávy (32)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (33)
- 18:20 Garáž 21 (34)
- 18:45 Poklady v garáži (35)
- 19:15 Poklady v garáži (36)
- 19:45 1886 - legendární automobilové značky (37)