Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia - magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Na tónoch vďačnosti
- 04:05 Dá sa to aj inak
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Týždeň s ... Farnosťou Slovinky
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Tvorivo
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Krátke správy
- 10:15 Večer z nádvoria
- 11:15 Litánie k Predrahej Kristovej Krvi
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätá omša zblízka
- 13:10 Tajomstvá Vatikánu
- 13:40 Padre Anton
- 14:15 V škole Ducha
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Týždeň s ... Farnosťou Slovinky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Dá sa to aj inak
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Krátke správy
- 20:25 Peter medzi nami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Seminaristi v rôznych kútoch sveta
- 21:50 LUXáreň
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 Vatikánske múzeá
- 00:40 Můj chrám
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 V pohorách po horách
- 09:30 V souvislostech
- 09:55 Noční univerzita
- 11:05 Jan Bula - Mučednická smrt a proces blahořečení
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Poslední království draků
- 13:40 Vaření halušek
- 16:00 Poutníci času
- 16:15 Stvořil Bůh ratolest
- 17:40 Unrest - Švýcarsko
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:10 Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
- 18:40 Jam Session - Švýcarsko
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Poklad z Jelínkova domu
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 K jádru věci
- 21:10 Na startu
- 21:35 Moudrost mnichů
- 21:55 Symfonický koncert 2.část
- 22:45 Barvy vůní a větru
- 23:10 Terra Santa News
- 23:30 Zatloukal na víně
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (15)
- 00:10 Kikoriki (7)
- 00:20 Flopy (96)
- 00:35 Šmolkovia (58)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (24)
- 01:10 Esá z pralesa (15)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (44)
- 01:35 Volám sa Caillou V (24)
- 02:00 Dumper a Skoop III (10)
- 02:15 Panda a Krash (46)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (9)
- 02:55 Myšiak Anatole (8)
- 03:20 Monchhichi (35)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (20)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 04:20 Malý medvedík (18)
- 04:45 Ruby z dúhy II (29)
- 05:10 Bob staviteľ II (33)
- 05:25 Ocko hrdina (14)
- 05:30 Duda a Dada (28)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (2)
- 05:55 Máša a medveď (29)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Rozprávky líšky a vlka (28)
- 06:30 Ocko hrdina (15)
- 06:35 Zvedavkovci II (12)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (13)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (18)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (26)
- 07:25 Koyaa (9)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (2)
- 07:55 Drobčekovia (3)
- 08:10 Máša a medveď (30)
- 08:20 Sunny Bunnies VI (20)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (19)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (22)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (3)
- 09:15 Slnečný Rej (7)
- 09:25 Esá z pralesa (15)
- 09:35 Sunny Bunnies VI (21)
- 09:40 Ruby z dúhy II (29)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (20)
- 10:20 Bob staviteľ II (33)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (38)
- 10:55 Zvedavkovci II (13)
- 11:10 Monchhichi (35)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (19)
- 11:25 Malý medvedík (18)
- 11:50 Mášine rozprávky (8)
- 11:55 Tina a Tony (2)
- 12:00 Volám sa Caillou V (24)
- 12:25 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy II (30)
- 13:15 Myšiak Anatole (8)
- 13:40 Malý silák Bheem (38)
- 13:45 Sunny Bunnies VI (22)
- 13:50 Panda a Krash (46)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (20)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (24)
- 14:40 Medvedíkovo (6)
- 14:45 Máša a medveď (31)
- 14:55 Dumper a Skoop III (10)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (21)
- 15:20 Esá z pralesa (16)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (44)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (14)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 16:25 Panda a Kiwi (42)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (23)
- 16:45 Monchhichi (36)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (4)
- 17:05 Tina a Tony (3)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (10)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (25)
- 17:35 Ruby z dúhy II (31)
- 18:00 Volám sa Caillou V (25)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (14)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (3)
- 19:15 Zvedavkovci II (14)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (32)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 20:05 Esá z pralesa (17)
- 20:15 Bob staviteľ II (34)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (24)
- 20:40 Dumper a Skoop III (11)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (22)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (45)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi (37)
- 22:15 Malý medvedík (19)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (26)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (19)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (9)
- 23:35 Mášine rozprávky (9)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (22)
- 23:45 Sunny Bunnies VI (23)
- 23:50 Duda a Dada (28)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Martin z Martina
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Výběrová auta
- 18:30 WACT Tour - Huelva
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Vitória SC - Boavista FC
- 14:15 Nesmrteľní - Curry
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 SL Benfica - SC Braga
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC 91
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Peniaze
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Tvár démona 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:05 Don Matteo (Tieň podozrenia)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Dobrý pastier)
- 21:35 Oktopus (Žihadlá)
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Čím cestovať
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:30 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Lilin ostrov pokladov
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Malý rytier Trenk
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Český
- 08:30 Vietnamský magazín
- 09:00 Regina
- 09:55 Šanca
- 11:30 Obedníček (V chalúpke a za chalúpkou "N")
- 11:35 Odo
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 14:10 Zlatá zem
- 15:05 Tajomstvá vesmíru (Na Mesiac a ďalej)
- 16:00 Cesty za umením (Rím: dámy, nymfy a vestálky 1.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (V chalúpke a za chalúpkou "N")
- 18:35 Odo
- 18:40 Lilin ostrov pokladov
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Malý rytier Trenk
- 19:30 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 23:15 Raj na zemi
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:40 Olympijský magazín
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 10:25 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 11:25 Cyklopotulky
- 11:35 Atletika - Diamantová liga 2024
- 17:20 OH 2024 - Cesta do Paríža
- 17:35 Šport:24
- 22:40 Góly–body–sekundy
- 22:50 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 23:40 Športuj pre radosť
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Král na ťahu
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:00 Pod pokličkou
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola IV (Knockout)
- 09:45 Písničky z obrazovky
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Vinorodé břehy Mosely
- 14:45 Clouseau na stopě
- 16:25 Zdravotní škola IV (Operace)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Branky, body, vteřiny
- 04:00 Voda, která bolí
- 05:00 Tenkrát na východě
- 05:30 Pravidla korporátu
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Borneo
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:45 Prahou podzemní drahou (1)
- 15:25 Příběhy divočiny (Ještěři)
- 20:00 Hrdinové legend (Noe a potopa)
- 21:00 Moje nová tvář
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Zajímavosti z regionů
- 01:35 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Zajímavosti z regionů
- 03:35 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:20 Interview ČT24
- 04:47 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Události v regionech
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Tajemství pražských dvorků
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:48 Počasí v evropských metropolích
- 19:50 Branky, body, vteřiny
- 20:00 20 let ČR v EU
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Cyranův poloostrov (17)
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:10 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:40 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 23:50 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:05 Supertest elektromobilů: Fiat 500 Elektro (46)
- 00:45 Test automobilu: Kia Niro EV (47)
- 00:50 Testovací tým: Porsche 911 Turbo S vs. Toyota GR Yaris (48)
- 01:10 Test automobilu: Porsche Taycan 4S (49)
- 01:15 Přednost v jízdě: Suzuki Swift (50)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (51)
- 01:45 Garáž 21 (52)
- 02:10 Zprávy (53)
- 02:15 Poklady v garáži (54)
- 02:45 Poklady v garáži (55)
- 03:15 Reportáž: Porsche (56)
- 03:45 Rychlé kolo: Sander Porsche (57)
- 04:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (58)
- 05:05 Přednost v jízdě: Porsche 911 Carrera S (59)
- 05:15 Top 10: Ranking Show (1)
- 06:00 Lucemburská klasika: Z lásky k automobilu (2)
- 06:25 Test automobilu: BMW M4 Cabrio (3)
- 06:30 Přednost v jízdě: Škoda Superb (4)
- 06:45 Rychlé kolo: KTM X-Bow RR (5)
- 07:15 Rychlé kolo: Lexus IS-F (6)
- 07:45 Rychlé kolo: Wiesmann GT MF5 (7)
- 10:10 Test automobilu: Porsche Taycan 4S (14)
- 10:15 Přednost v jízdě: Suzuki Swift (15)
- 10:30 Zprávy (16)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (17)
- 10:50 Garáž 21 (18)
- 11:20 Poklady v garáži (19)
- 11:45 Poklady v garáži (20)
- 20:05 Test automobilu: Kia Niro EV (37)
- 20:10 Zprávy (38)
- 20:15 Testovací tým: Audi Q5 40 TDI quattro vs. Jaguar F-Pace D200 (39)
- 20:40 Test automobilu: VW Polo GTI (40)
- 20:45 Přednost v jízdě: Rimac Nevera (41)
- 21:00 Sedm nejrychlejších (42)
- 21:10 Test automobilu: Peugeot e-2008 (43)
- 21:15 Garáž 21 (44)
- 21:45 Poklady v garáži (45)