Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 01:45 V škole Ducha
- 08:00 Brat František
- 11:00 Klamstvá o eutanázii
- 12:00 Pašie v Piatok utrpenia Pána podľa Jána
- 13:20 Krížová cesta pre deti
- 13:40 Živé spomienky
- 22:45 Umučenie Krista
- 12:05 Křížová cesta
- 13:40 Stabat Mater
- 14:30 Velký pátek s Noe
- 15:00 Památka Umučení Páně
- 16:35 Harfa Noemova
- 17:05 Vroucí srdce
- 18:45 Můj chrám
- 19:10 V pohorách po horách
- 19:20 Svatý Patrik
- 21:15 Křížová cesta z Kolosea
- 22:30 Evangelium podle Lukáše
- 00:00 Ostrov Hajaju (10)
- 00:10 Kikoriki (28)
- 00:35 Šmolkovia (24)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (35)
- 01:10 Esá z pralesa (22)
- 01:35 Volám sa Caillou V (20)
- 02:00 Dumper a Skoop II (11)
- 02:15 Panda a Krash (14)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (3)
- 02:55 Myšiak Anatole (2)
- 03:20 Monchhichi (52)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 04:20 Malý medvedík (32)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ (22)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (51)
- 05:55 Máša a medveď (65)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (15)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (26)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (18)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (16)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (5)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (9)
- 07:55 Drobčekovia II (5)
- 08:10 Máša a medveď (66)
- 08:20 Sunny Bunnies II (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (28)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (15)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (1)
- 09:15 Gus, malý veľký rytier II (36)
- 09:35 Sunny Bunnies II (6)
- 09:40 Ruby z dúhy (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (6)
- 10:55 Zvedavkovci II (16)
- 11:25 Malý medvedík (32)
- 11:50 Mášine rozprávky (21)
- 11:55 Tina a Tony (51)
- 12:35 Flopy (81)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:40 Malý silák Bheem (6)
- 13:45 Sunny Bunnies II (7)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Ohrozené druhy (14)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (37)
- 14:40 Medvedíkovo III (20)
- 14:45 Máša a medveď (67)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (9)
- 15:20 Esá z pralesa (23)
- 15:45 Rozprávky líšky a vlka (27)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (16)
- 16:45 Monchhichi II (1)
- 17:05 Tina a Tony (52)
- 17:15 Zábavné zvieratká (18)
- 17:25 Gus, malý veľký rytier II (38)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:00 Volám sa Caillou V (21)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (19)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (10)
- 19:15 Zvedavkovci II (17)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:45 Máša a medveď (68)
- 20:05 Esá z pralesa (24)
- 20:15 Bob staviteľ (23)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (17)
- 20:40 Dumper a Skoop II (12)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky V (10)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (2)
- 22:15 Malý medvedík (33)
- 22:40 Rozprávky líšky a vlka (28)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (17)
- 23:35 Mášine rozprávky (22)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (30)
- 23:45 Sunny Bunnies II (8)
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Estrela Amadora - Sporting CP
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:15 Góly - body - sekundy
- 01:40 Vraždy na Lérinských ostrovoch
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:15 Občan za dverami
- 05:35 Dámsky klub
- 07:55 Čaro múdrosti a lásky
- 09:00 Husiarka a kráľ
- 13:15 Volajte ma František (2)
- 17:15 Sissi
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Naučte sa milovať
- 22:05 Syn Boží
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Kríž - cesta spásy
- 07:00 Kamenné pastorále
- 07:35 Živá panoráma
- 09:50 Kára plná bolesti
- 11:25 Babička
- 12:55 Chudobných rodičov syn
- 18:15 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:25 Myši patria do neba
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
- 20:10 Posledná večera
- 20:40 Brat Štefan
- 21:10 Krížová cesta z rímskeho Kolosea "N"
- 22:30 O bohoch a ľuďoch
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:30 VAT
- 01:45 Šport minulých liet
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 07:35 Góly–body–sekundy
- 22:20 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 10:30 Štúdio TA3
- 12:20 Šport
- 12:30 Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:40 Banánové rybičky
- 01:05 Včelykonoce
- 01:30 Králíka nechci! Uvidíme!
- 01:55 Magie v ulicích
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Červánková královna
- 07:00 Dvě Cecilky
- 07:45 Boháč a chudák
- 09:00 Tajemství Lesní země
- 10:10 O princezně, která ráčkovala
- 11:15 Micimutr
- 12:45 Dešťová víla
- 14:25 Což takhle dát si špenát
- 15:50 Svatební cesta do Jiljí
- 17:15 Korunní princ
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (11)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 Agent Hamilton II (2)
- 02:15 Islám
- 02:40 Notes
- 03:25 Historie.cs
- 04:20 Splněný sen Jaroslava Přílučíka
- 04:40 Výpustek
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 06:00 Za zvukem valašského dřeva
- 06:25 Krásy evropského pobřeží (Portugalské útesy)
- 06:35 Výborná SHOW
- 07:20 Krajinou vína po Slovensku (4)
- 07:50 Demetrius a gladiátoři
- 10:50 Počesku (Římov)
- 11:00 Jan Křtitel
- 11:15 Postřehy odjinud (Itálie očima Milana Fridricha)
- 11:20 Poslední den Ježíše z Nazareta
- 11:50 Boží vojáci: Obléhání Malty (2)
- 14:20 Kouzelné momenty přírody
- 15:10 Lachtan Forsterův
- 15:35 Město Hanoj a zátoka Ha Long
- 20:00 Tři dny Kondora
- 22:00 Vdova Coudercová
- 23:30 Historie SS (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Zajímavosti z regionů
- 03:35 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Události v regionech
- 04:35 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Branky, body, vteřiny
- 05:20 Interview ČT24
- 05:47 Studio ČT24
- 05:53 Vytrženo z metropole (Astronomie Smíchov)
- 06:00 Zprávy
- 06:15 Události v regionech
- 06:40 Studio ČT24
- 06:46 Vytrženo z metropole (Bufet Koruna)
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Historie.cs
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 VIP svět
- 00:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 00:55 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy
- 16:55 Česká tajenka
- 17:35 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 18:20 Jak to dopadlo!?
- 19:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:10 Moje zprávy
- 20:20 VIP svět
- 20:35 Moje zprávy, komentáře
- 20:50 André Rieu - Pojďme tančit!
- 04:20 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:05 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Intim Night
- 00:30 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?