Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 02:50 Svedectvo
- 05:00 Biblia
- 07:30 Krátke správy
- 09:30 Svätá omša z Vatikánu
- 11:00 Správy zo Svätej zeme
- 13:50 Ako to dokázali
- 16:10 Vaticano
- 20:00 Svätá hodinka z Getsemanskej záhrady
- 21:30 Živé spomienky
- 06:05 Cesta k andělům
- 11:03 V pohorách po horách
- 12:05 Kulatý stůl
- 13:25 V pohorách po horách
- 13:35 Generální audience papeže Františka
- 16:30 Zpravodajské Noeviny
- 17:05 Ovečky
- 18:00 Mše svatá na památku Večeře Páně
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Svatá země - poslední poutník
- 21:35 Evangelium podle Marka
- 23:35 Outdoor Films
- 00:00 Ostrov Hajaju (9)
- 00:10 Kikoriki (27)
- 00:20 Flopy (46)
- 00:35 Šmolkovia (23)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (31)
- 01:10 Esá z pralesa (19)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop II (9)
- 02:15 Panda a Krash (13)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (2)
- 02:55 Myšiak Anatole (1)
- 03:20 Monchhichi (49)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 04:20 Malý medvedík (30)
- 04:45 Ruby z dúhy (7)
- 05:10 Bob staviteľ (20)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (48)
- 05:55 Máša a medveď (61)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (12)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (23)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (16)
- 07:05 Hrdinovia z mesta (14)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (4)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (7)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:10 Máša a medveď (62)
- 08:20 Sunny Bunnies II (1)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (27)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (12)
- 09:15 Gus, malý veľký rytier II (32)
- 09:35 Sunny Bunnies II (2)
- 09:40 Ruby z dúhy (7)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (5)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (5)
- 10:55 Zvedavkovci II (13)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (6)
- 11:50 Mášine rozprávky (19)
- 11:55 Tina a Tony (49)
- 12:35 Flopy
- 12:50 Ruby z dúhy (8)
- 13:40 Malý silák Bheem (5)
- 13:45 Sunny Bunnies II (3)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (33)
- 14:40 Medvedíkovo III (19)
- 14:45 Máša a medveď (63)
- 14:55 Dumper a Skoop II (9)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 15:20 Esá z pralesa (20)
- 15:45 Rozprávky líšky a vlka (24)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 16:45 Monchhichi (50)
- 17:05 Tina a Tony (50)
- 17:15 Zábavné zvieratká (17)
- 17:25 Gus, malý veľký rytier II (34)
- 17:35 Ruby z dúhy (9)
- 18:00 Volám sa Caillou V (19)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (17)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (8)
- 19:15 Zvedavkovci II (14)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (64)
- 20:05 Esá z pralesa (21)
- 20:15 Bob staviteľ (21)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Dumper a Skoop II (10)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi (51)
- 22:15 Malý medvedík (31)
- 22:40 Rozprávky líšky a vlka (25)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (15)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (2)
- 23:35 Mášine rozprávky (20)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (29)
- 23:45 Sunny Bunnies II (4)
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 23:30 Výběrová auta
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 03:35 Správy RTVS "N"
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:50 Postav dom, zasaď strom
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:10 Doktor z hôr (Šťastie a tiene)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Reportéri
- 17:05 Detektívi zo severu IV (Strach)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Lekárka z ostrova (2)
- 01:05 Správy RTVS "N"
- 01:55 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:25 Autosalón
- 07:55 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 13:10 Impresionisti a Seina
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:40 Noc v archíve
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 01:45 Góly–body–sekundy
- 02:45 Góly–body–sekundy
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 17:25 Návraty 2024
- 17:30 Iná liga (2)
- 21:50 Góly–body–sekundy
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 22:30 Šport+
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Červánková královna
- 10:00 Kluci v akci
- 10:25 Přezůvky štěstí
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Dick Whittington
- 13:45 Perly a růže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:45 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (2)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:05 Na stopě
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Maigret a soudcův dům
- 00:15 USS Indianapolis: Napospas žralokům (1)
- 01:00 Svědkové času II. - Starověké Řecko (Posvátná místa)
- 01:25 Na moll
- 02:35 To mě baví
- 03:30 Na cestě
- 03:55 Královničky
- 04:45 Hanička
- 05:05 Nedej se (Odpady pod kontrolou)
- 05:25 Občanské noviny (Otevřené Chaloupky)
- 05:30 Lachtan Forsterův
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Roucho
- 12:30 Mikulov
- 12:50 Déšť známý i neznámý (3)
- 13:45 My, občané Protektorátu (3)
- 14:40 Tvořivá díla zvířecí říše (1)
- 15:35 Serengeti II (2)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (4)
- 21:20 Skryté skvosty II. (4)
- 21:50 Jak orat s čertem, život s mnohočetným myelomem
- 22:45 Válka obrazů
- 23:40 Kennedy, Sinatra a mafie (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Regiony ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Zajímavosti z regionů
- 03:35 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:20 Interview ČT24
- 04:47 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Události v regionech
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Vytrženo z metropole (Vila Apolinář)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:02 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Ona a on
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 16:55 Česká tajenka
- 17:30 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 18:20 Jak to dopadlo!?
- 19:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:10 Moje zprávy
- 20:20 VIP svět
- 20:35 Moje zprávy, komentáře
- 20:50 Hovory Kalousek Soukup
- 21:45 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 22:10 Poklad z půdy
- 23:15 Ona a on
- 23:50 Moje zprávy
- 04:20 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:05 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:10 Tomáš Arsov v akci
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:50 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:35 Jak to dopadlo!?