Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Gréckokatolícky magazín
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Večer z nádvoria
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Malá cesta
- 10:00 Krátke správy
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Týždeň s... Farnosťou Čeľadice
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Vatikánske múzeá
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:10 Na tónoch vďačnosti
- 17:00 Tajomstvá Vatikánu
- 17:30 Albánsko: Otec Angelo v krajine orlov
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia - magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Krátke správy
- 20:20 Prehľad katolíckych periodík
- 20:30 BIBLIA: Jeremiáš
- 22:00 Správy zo Svätej zeme
- 22:25 Ovocie koncilu
- 22:45 Fara v meste
- 23:15 Na ceste v rodine
- 23:45 Z prameňa
- 00:10 Můj chrám
- 00:30 Duchovní krajina Novohradských hor
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Dopis z Indie
- 07:15 Kdo chce kam ...
- 07:40 Okolo houslí
- 08:00 Na větrné hůrce
- 08:20 Dopisy z rovníku
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Artbitr - Kulturní magazín
- 09:35 V pohorách po horách
- 09:50 Noe slaví 18. narozeniny
- 10:00 Cvrlikání SPECIÁL
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Noe slaví 18. narozeniny
- 13:00 Kopeček plný oveček
- 14:20 Outdoor Films s Annou Hanuš Kuchařovou
- 15:50 Můj chrám
- 16:15 Jak potkávat svět
- 18:00 Sedmihlásky (60)
- 18:05 Putování do Lurd s Luckou a Bárou
- 18:10 Noemova Archa
- 19:00 Setkání
- 19:10 Remembrance - Hrady, tvrze, pevnosti
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Noe slaví 18. narozeniny
- 19:45 Přejeme si...
- 22:10 Druhá šance z nebe
- 23:50 Letem jazzem
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (25)
- 00:10 Kikoriki (17)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (5)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (34)
- 01:10 Esá z pralesa (45)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (8)
- 02:15 Panda a Krash (4)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (19)
- 02:55 Myšiak Anatole (1)
- 03:20 Monchhichi II (11)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 04:20 Malý medvedík (29)
- 04:45 Ruby z dúhy II (2)
- 05:10 Bob staviteľ (1)
- 05:25 Ocko hrdina (8)
- 05:30 Duda a Dada (10)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (22)
- 05:55 Máša a medveď (58)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (42)
- 06:30 Ocko hrdina (9)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (4)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (19)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (4)
- 07:25 Koyaa (3)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (20)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:10 Máša a medveď (58)
- 08:20 Sunny Bunnies II (6)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (7)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (24)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (22)
- 09:15 Slnečný Rej (26)
- 09:25 Esá z pralesa (45)
- 09:35 Sunny Bunnies II (7)
- 09:40 Ruby z dúhy II (2)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (2)
- 10:20 Bob staviteľ (1)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (48)
- 10:55 Zvedavkovci II (43)
- 11:10 Monchhichi II (11)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (11)
- 11:25 Malý medvedík (29)
- 11:50 Panda a Kiwi (7)
- 11:55 Tina a Tony (12)
- 12:00 Volám sa Caillou V (16)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (1)
- 12:30 Polly Pocket (10)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy II (3)
- 13:15 Myšiak Anatole (1)
- 13:40 Malý silák Bheem (48)
- 13:45 Sunny Bunnies II (8)
- 13:50 Panda a Krash (4)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (8)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (34)
- 14:40 Medvedíkovo (16)
- 14:45 Máša a medveď (59)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (19)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (3)
- 15:20 Esá z pralesa (46)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (24)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 16:25 Panda a Kiwi (8)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (25)
- 16:45 Monchhichi II (12)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (23)
- 17:05 Mucha Why (8)
- 17:15 Zábavné zvieratká (20)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (45)
- 17:35 Ruby z dúhy II (4)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (20)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (44)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (60)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (9)
- 20:05 Esá z pralesa (47)
- 20:15 Bob staviteľ (2)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (26)
- 20:40 Slnečný Rej (2)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (20)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (12)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi II (13)
- 22:15 Myšiak Anatole (2)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (46)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (10)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (19)
- 23:35 Mášine rozprávky (19)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (2)
- 23:45 Sunny Bunnies II (9)
- 23:50 Duda a Dada (10)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Martin z Martina
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Feyenoord - PEC Zwolle
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 CERCLE BRUGGE - KRC GENK
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC
- 00:00 Vraždy v Marie-Galante
- 01:30 Správy RTVS
- 02:25 Góly - body - sekundy
- 02:40 Don Matteo (Obvinený Don Matteo)
- 04:10 Správy RTVS
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:25 Neposlušní
- 09:00 Detektívi zo severu VI (Chybná dávka)
- 09:55 Na krok od neba (Hlboké rany 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Vňate, klíčky a mikrozelenina)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: býčie zápasy)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Kto seje nenávisť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Citrónshow
- 22:50 Balada o pilotovi
- 00:00 Správy RTVS
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Čím cestovať
- 06:15 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Malý rytier Trenk
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:05 Tanec nad plačom
- 11:30 Obedníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 11:35 Odo
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajligrilážky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK Dejiny (Štefánik - fetiš národnej mytológie)
- 13:20 Vynálezca z Tajova
- 18:05 Zaži to
- 18:20 Superveda
- 18:30 Večerníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Malý rytier Trenk
- 19:30 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Cyklistika - ME 2024 - horská (2)
- 00:30 Malý futbal - EMF Nations Games 2024 - Galanta (6)
- 01:35 Futbal - Highlighty Serie A
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:55 Olympijský magazín
- 07:15 Cyklistika - ME 2024 - horská (1)
- 07:45 Cyklistika - ME 2024 - horská (2)
- 10:40 Citrónshow
- 11:30 Futbal - Highlighty Serie A
- 12:00 Cyklopotulky
- 12:10 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 13:10 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 13:35 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 14:00 Džudo - World Tour 2024
- 15:00 Cyklistika - ME 2024 - horská (3)
- 15:20 Štúdio šport (1)
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Zdravý les
- 13:45 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:30 AZ-kvíz
- 00:55 V říši ovoce a zeleniny
- 01:20 Poštovní holub
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 09:50 Úklid
- 10:05 Vinorodé břehy Mosely
- 10:35 Světák Jan Libíček
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Písničky z klobouku
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karla Kachyni
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... ve věžáku
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (1)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:40 Amsterdam v ohrožení
- 01:35 Agent Hamilton II (8)
- 02:20 Žijeme s vírou
- 02:50 To mě baví
- 03:20 Na moll
- 04:10 Kuželovský rodák Jan Pavlík
- 04:30 Do nitra Turoldu
- 04:50 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 14:35 Římské dostihy (2)
- 15:30 Výborná SHOW
- 20:05 Víkend na Zuydcoote
- 22:05 Vycházející slunce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:35 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Doktorka Kellerová (6)
- 21:35 Nečekaná úmrtí - Bob Marley
- 22:10 Kurňa, co to je?
- 23:20 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 23:50 Ona a on
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (6)
- 22:05 El Chapo (5)
- 23:00 El Chapo (6)
- 00:15 1886 - legendární automobilové značky (48)
- 00:45 Rychlé kolo: Ford Mustang Mach-E GT (49)
- 01:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (50)
- 02:05 Přednost v jízdě: Cupra Formentor (51)
- 02:15 Blochovy rozbory (52)
- 03:00 Přednost v jízdě: Toyota CH-R Hybrid (53)
- 03:15 Milujeme auta (54)
- 03:45 Top 10: Ranking Show (55)
- 04:30 Umění a design: Concorso d’Eleganza Villa d’Este (56)
- 05:00 Opel Astra (57)
- 05:15 Supertest elektromobilů: BMW i7 (1)
- 06:05 Blochovy rozbory (2)
- 06:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (3)
- 07:10 Přednost v jízdě: Škoda Kodiaq (4)
- 07:25 Zprávy (5)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (6)
- 07:40 Test automobilu: Porsche 911 992 (7)
- 07:45 Garáž 21 (8)
- 18:00 Zprávy (30)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (31)
- 18:15 Test automobilu: Porsche 911 992 (32)
- 18:20 Garáž 21 (33)
- 18:45 Poklady v garáži (34)
- 19:15 Poklady v garáži (35)
- 19:45 1886 - legendární automobilové značky (36)