Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Loretánske litánie
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Gréckokatolícky magazín
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 08:00 Ruženec
- 08:30 Ovocie koncilu
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Ghana. Nádej za mrežami
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:15 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Tajomstvá Vatikánu
- 13:50 Island: Cez ľadovú púšť
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Prehľad katolíckych periodík
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Gréckokatolícky magazín
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Vešpery a Bula Jubilejného roka
- 20:35 Krátke správy
- 20:55 Malá cesta
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 22:00 Na ceste v rodine
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:30 Železné hory
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 09:00 Živě s Noe
- 09:20 Terra Santa News
- 09:45 Noemova pošta
- 10:45 Tichý hlas pod věží
- 11:05 Rozumíme médiím
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Noe slaví 18. narozeniny
- 13:00 Albánie – Angelo
- 13:30 Generální audience papeže Františka
- 16:20 Zpravodajské Noeviny
- 16:40 Klapka
- 17:40 SWEEP - Maroko
- 18:00 Sedmihlásky (60)
- 18:05 Putování do Lurd s Luckou a Bárou
- 18:10 Ovečky
- 18:30 O zaniklé Karvinné
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Noe slaví 18. narozeniny
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Pod lampou
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (24)
- 00:10 Kikoriki (16)
- 00:20 Flopy (102)
- 00:35 Šmolkovia (4)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (33)
- 01:10 Esá z pralesa (42)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (9)
- 01:35 Volám sa Caillou V (14)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (7)
- 02:15 Panda a Krash (3)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (18)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi II (8)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (13)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:20 Malý medvedík (28)
- 04:45 Ruby z dúhy (25)
- 05:10 Bob staviteľ II (51)
- 05:25 Ocko hrdina (6)
- 05:30 Duda a Dada (9)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (20)
- 05:55 Máša a medveď (55)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (39)
- 06:30 Ocko hrdina (7)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (3)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (3)
- 07:25 Koyaa (2)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (18)
- 07:55 Drobčekovia (3)
- 08:10 Máša a medveď (55)
- 08:20 Sunny Bunnies II (2)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (6)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (21)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (20)
- 09:15 Slnečný Rej (24)
- 09:25 Esá z pralesa (42)
- 09:35 Sunny Bunnies II (3)
- 09:40 Ruby z dúhy (25)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky III (13)
- 10:20 Bob staviteľ II (51)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (47)
- 10:55 Zvedavkovci II (40)
- 11:10 Monchhichi II (8)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (10)
- 11:25 Malý medvedík (28)
- 11:50 Panda a Kiwi (5)
- 11:55 Tina a Tony (11)
- 12:00 Volám sa Caillou V (14)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (39)
- 12:30 Polly Pocket (9)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy (26)
- 13:15 Myšiak Anatole (25)
- 13:40 Malý silák Bheem (47)
- 13:45 Sunny Bunnies II (4)
- 13:50 Panda a Krash (3)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (7)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (33)
- 14:40 Medvedíkovo (15)
- 14:45 Máša a medveď (56)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (17)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (1)
- 15:20 Esá z pralesa (43)
- 15:35 Apollo a veselé chrobáčiky (9)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (23)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 16:25 Panda a Kiwi (6)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (22)
- 16:45 Monchhichi II (9)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (21)
- 17:05 Mucha Why (7)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (43)
- 17:35 Ruby z dúhy II (1)
- 18:00 Volám sa Caillou V (15)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (18)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (19)
- 19:15 Zvedavkovci II (41)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (57)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (7)
- 20:05 Esá z pralesa (44)
- 20:15 Bob staviteľ II (52)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (23)
- 20:40 Slnečný Rej (25)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (18)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (10)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (12)
- 22:05 Monchhichi II (10)
- 22:15 Myšiak Anatole (26)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (44)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (8)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (18)
- 23:35 Mášine rozprávky (18)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (40)
- 23:45 Sunny Bunnies II (5)
- 23:50 Duda a Dada (9)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Amazonka Truck
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Martin z Martina
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 17:50 HB Ostrov Havlíčkův Brod - SKST Liberec
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 ROYAL ANTWERP - CLUB BRUGGE
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 FC Volendam - AFC Ajax
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC
- 00:50 Oktopus (Psina)
- 01:55 Správy RTVS
- 02:45 Miesto zločinu Ostrava (Z ničoho nič)
- 03:50 Správy RTVS
- 04:40 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Korene zla 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:05 Zdravá maškrta
- 14:30 Don Matteo (Obvinený Don Matteo)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: flamenco)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Chybná dávka)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Citrónshow
- 22:30 Columbo (Kúzelné alibi)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Čím cestovať
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Malý rytier Trenk
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Kvarteto
- 09:25 Kvarteto
- 09:50 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:00 Rosmersholm
- 11:40 Obedníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 11:50 Odo
- 18:30 Večerníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri
- 18:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:00 Malý rytier Trenk
- 19:25 Čím cestovať
- 19:35 Zázračný miniateliér
- 19:50 Sviatočné slovo
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Cez lupu
- 04:25 Archív :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:00 Športové ozveny
- 01:30 Parahokej - MS 2024
- 03:30 Futbal - Highlighty Serie A
- 03:55 Správy RTVS „N“
- 04:45 Góly–body–sekundy
- 04:55 Správy RTVS „N“
- 05:45 Góly–body–sekundy
- 05:55 Správy RTVS „N“
- 06:45 Góly–body–sekundy
- 07:00 Správy RTVS „N“
- 07:50 Góly–body–sekundy
- 08:00 Futbal - Highlighty Serie A
- 08:25 Malý futbal - EMF Nations Games 2024 - Galanta (6)
- 09:25 Šport:24
- 09:55 Parahokej - MS 2024
- 11:30 Cyklopotulky
- 11:45 Sila pohybu (1)
- 12:10 Niké - palubovka 2024
- 16:30 Storočie športu
- 16:40 Cyklistika - ME 2024 - horská (2)
- 17:15 Storočie športu
- 17:25 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 17:50 Niké - palubovka 2024
- 23:20 Góly–body–sekundy
- 23:30 Cyklistika - ME 2024 - horská (1)
- 00:00 Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Štúdio TA3
- 02:30 Hl. správy-záznam
- 03:00 Štúdio TA3
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:00 Marie Antoinetta (5)
- 00:55 Zpříma do očí
- 01:50 Světáci
- 02:40 Banánové rybičky
- 03:20 Magický Špilberk
- 04:15 Přes nový práh
- 04:35 Kluk z Louky
- 05:30 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 09:45 Docent
- 10:10 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 10:35 Dynastie Nováků (11)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Smrt krásných srnců
- 16:05 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 16:45 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (2)
- 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret a vzpurní svědkové
- 00:15 Hitlerovi mladí zabijáci
- 01:05 Postřehy odjinud (Pobaltí očima Miroslava Karase)
- 01:15 Prahou podzemní drahou (2)
- 01:55 Na moll
- 02:35 Před půlnocí
- 03:05 Syrovické basy
- 03:30 To mě baví
- 03:55 Žijeme s vírou
- 04:20 Vůně lizačky
- 04:45 Za tajemstvím Punkvy
- 05:05 Nedej se (Veličenstvo stát)
- 05:24 Občanské noviny (Strážci ukrajinských hor)
- 05:30 Daman skalní
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Okavango - řeka snů (2)
- 09:25 Planeta pokladů (Evropa)
- 12:45 Perimetr
- 13:10 Středomoří - soužití člověka a přírody (4)
- 18:05 Auto moto svět
- 18:25 Auto moto test
- 18:40 GEN (Petr Sís)
- 19:00 Prahou podzemní drahou (2)
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 21:00 Eurovision Song Contest 2024
- 23:15 Děti chaosu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předpověď počasí
- 20:15 Předvolební Evropa
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Moje zprávy
- 00:10 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Ona a on
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:50 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:10 Rychlé kolo: Audi R8 V10 plus (50)
- 00:40 Moove - mobilita zítřka (51)
- 01:10 Blochovy rozbory (52)
- 01:55 Testovací tým: Seat Tarraco vs. Kia Sorento (53)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (54)
- 02:35 Test automobilu: Genesis GV70 (55)
- 02:40 Přednost v jízdě: Škoda Kodiaq (56)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (57)
- 03:05 Test automobilu: Porsche 911 992 (58)
- 03:10 Garáž 21 (59)
- 03:40 Zprávy (60)
- 03:45 Poklady v garáži (61)
- 08:10 Zprávy (7)
- 08:15 Porsche Sixt Carrera Cup: Imola (8)
- 08:45 Rychlé kolo: Abarth 595 Tributo Ferrari (9)
- 09:15 Rychlé kolo: Audi R8 V10 plus (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Moove - mobilita zítřka (12)
- 12:00 Zprávy (18)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (19)
- 12:15 Test automobilu: Porsche 911 992 (20)
- 12:20 Garáž 21 (21)
- 12:45 Poklady v garáži (22)
- 13:15 Poklady v garáži (23)
- 13:45 1886 - legendární automobilové značky (24)
- 22:10 Přednost v jízdě: Škoda Kodiaq (41)
- 22:25 Zprávy (42)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (43)
- 22:40 Test automobilu: Porsche 911 992 (44)
- 22:45 Garáž 21 (45)
- 23:15 Poklady v garáži (46)
- 23:45 Poklady v garáži (47)