Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Seminaristi v rôznych kútoch sveta
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Tajomstvá Vatikánu
- 03:55 Island: Cez ľadovú púšť
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Prehľad katolíckych periodík
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Quo vadis
- 09:05 Klubovka
- 09:35 Týždeň s ... Farnosťou Slovinky
- 09:40 Svätá omša zblízka
- 09:50 Odrobiny – jedným Slovom
- 10:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 11:10 Spravodajský súhrn
- 11:30 Nová kvalita života
- 11:50 Svedectvo
- 11:55 Odrobiny – jedným Slovom
- 12:00 Raduj sa, nebies Kráľovná
- 12:15 A teraz čo?
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Na tónoch vďačnosti
- 14:00 Litánie k všetkým svätým
- 14:20 Fara v meste
- 15:00 Svätá omša z Prešova
- 18:15 Jeden na jedného
- 18:30 Ovocie koncilu
- 18:45 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 Vatikánske múzeá
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 23:40 Litánie k všetkým svätým
- 06:05 Klapka
- 07:05 Harfa Noemova
- 07:25 Grotesky Bustera Keatona
- 07:50 Poutníci času
- 08:05 Slovo na neděli
- 08:30 Vezmi a čti
- 08:50 Jak potkávat svět
- 10:30 Mše svatá
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 V souvislostech
- 12:40 Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
- 13:30 Muzikanti, hrajte
- 16:05 Hriňovský kostelík na Islandu
- 16:40 Dřevěné návštěvy: Alena Bílková
- 17:00 The Chosen (5)
- 18:05 Sedmihlásky (60)
- 18:10 Ovečky
- 18:25 Bratr oheň: Klářina volba
- 18:55 Strýček Emu
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 S chutí přes práh
- 20:25 Svatý Benedikt z Nursie
- 21:20 Galakoncert Evy Urbanové
- 23:20 K jádru věci
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (20)
- 00:10 Kikoriki (12)
- 00:20 Flopy (95)
- 00:35 Šmolkovia (64)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (29)
- 01:10 Esá z pralesa (30)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (2)
- 01:35 Volám sa Caillou V (7)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (3)
- 02:15 Panda a Krash (51)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (14)
- 02:55 Myšiak Anatole (17)
- 03:20 Monchhichi (49)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (5)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 04:20 Malý medvedík (24)
- 04:45 Ruby z dúhy (13)
- 05:10 Bob staviteľ II (43)
- 05:25 Ocko hrdina (24)
- 05:30 Duda a Dada (5)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (13)
- 05:55 Máša a medveď (44)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (27)
- 06:30 Ocko hrdina (25)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (33)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 07:05 Požiarnik Sam: Norman Price (1)
- 08:30 Flopy (105)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (10)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (13)
- 09:15 Slnečný Rej (16)
- 09:25 Esá z pralesa (30)
- 09:35 Sunny Bunnies (13)
- 09:40 Ruby z dúhy (13)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky III (5)
- 10:20 Bob staviteľ II (43)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (43)
- 10:55 Zvedavkovci II (28)
- 11:10 Monchhichi (49)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (6)
- 11:25 Malý medvedík (24)
- 11:50 Panda a Kiwi (50)
- 11:55 Tina a Tony (7)
- 12:00 Šmolkovia (65)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (31)
- 12:35 Polly Pocket (5)
- 12:50 Ruby z dúhy (14)
- 13:15 Myšiak Anatole (17)
- 13:40 Malý silák Bheem (43)
- 13:45 Sunny Bunnies (14)
- 13:50 Panda a Krash (51)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop IV (3)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (29)
- 14:40 Medvedíkovo (11)
- 14:45 Máša a medveď (44)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (9)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (6)
- 15:20 Esá z pralesa (31)
- 15:35 Smejko a Tanculienka - Film (4)
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (19)
- 17:15 Zábavné zvieratká (15)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (35)
- 17:35 Ruby z dúhy (15)
- 18:00 Volám sa Caillou V (7)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (10)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (11)
- 19:15 Zvedavkovci II (29)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (45)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára (9)
- 20:05 Esá z pralesa (32)
- 20:15 Bob staviteľ II (44)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (11)
- 20:40 Slnečný Rej (17)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (10)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (2)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (2)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi (50)
- 22:15 Myšiak Anatole (18)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (36)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (26)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (14)
- 23:35 Mášine rozprávky (14)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (32)
- 23:45 Sunny Bunnies (15)
- 23:50 Duda a Dada (5)
- 00:30 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Amazonka Truck
- 12:15 PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam
- 14:30 FC Volendam - AFC Ajax
- 16:30 Martin z Martina
- 20:30 DominicCars
- 21:00 Amazonka Truck
- 21:30 Famalicao - SL Benfica
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Martin z Martina
- 12:30 Nesmrteľní - Xavi
- 13:00 Amazonka Truck
- 13:30 ROYAL ANTWERP - CLUB BRUGGE
- 15:30 Výberové autá
- 16:00 Autožurnál
- 16:30 Naša Garáž
- 17:00 SK Rapid - FC Red Bull Salzburg
- 19:00 DominicCars
- 19:30 Motoring
- 20:00 Feyenoord - PEC Zwolle
- 01:40 Správy RTVS
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:50 Počasie
- 03:00 Neskoro večer
- 04:00 Cestou necestou (Burundi)
- 04:35 Správy RTVS
- 05:25 Počasie
- 05:35 Nebíčko v papuľke
- 06:05 Zaži to
- 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom počítali bodky)
- 06:35 Websterovci
- 06:45 Odo
- 06:50 Lilin ostrov pokladov
- 07:00 Malý rytier Trenk
- 07:25 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:40 Zberateľ zvukov (9)
- 07:45 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Ibn Battuta)
- 07:55 Údolie Muminovcov
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Rebarborový hurhaj)
- 08:30 Dokážeš to! (Stella - Moje útočisko)
- 08:45 Zázračný ateliér
- 09:10 Príbeh rieky Poprad (2)
- 09:35 Autosalón
- 10:05 Pohľady zhora II (Španielsko zhora 1. časť)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:10 Občan za dverami
- 13:40 Peniaze
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Vňate, klíčky a mikrozelenina)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Ostrým nožom
- 23:45 Horúci dych
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Chochmesovci (Osobné financie)
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:55 Herbárium (Liečivé buriny)
- 10:10 Halali
- 10:35 Na zelenej adrese
- 11:00 Família (Família - Naruby)
- 11:30 Koncerty komornej hudby (Ladislav Fanzowitz - klavír)
- 11:45 O krásnej strige
- 14:00 Orientácie
- 14:35 Fénix - Kultúrna pamiatka roka
- 16:00 Moja knižnica
- 16:15 Manifest (Veronika Rónaiová)
- 16:25 Fotka je mŕtva (Boris Németh)
- 16:40 Trochu inak s Adelou
- 17:50 Lov slov
- 18:30 Večerníček (V chalúpke a za chalúpkou "N")
- 18:35 Odo
- 18:40 Dimitri
- 18:45 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:00 Malý rytier Trenk
- 19:25 Čím cestovať
- 19:35 Zázračný miniateliér
- 19:50 Slovo
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Breakheartský priesmyk
- 21:40 Vlasy
- 23:40 The Lucky Beatless Band
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Slovensko v obrazoch
- 01:25 Týždeň vo svete
- 01:50 Správy :24
- 02:20 Sobotné dialógy
- 03:05 Správy :24
- 03:35 Góly-body-sekundy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly-body-sekundy
- 05:05 Týždeň vo svete
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:10 Sobotné dialógy
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Komentáre dňa
- 09:00 Správy :24
- 09:15 KULTÚRA SK
- 09:40 Téma :24
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:20 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:05 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Z prvej ruky
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Občan za dverami
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:30 Šport :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:35 Slovensko v obrazoch
- 01:10 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 01:35 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:00 Správy RTVS „N“
- 05:50 Góly–body–sekundy
- 06:00 Správy RTVS „N“
- 06:50 Góly–body–sekundy
- 07:05 Správy RTVS „N“
- 07:55 Džudo - World Tour 2024
- 14:00 Džudo - World Tour 2024
- 14:40 Motorizmus - European Le Mans Series 2024
- 15:35 Dostihy 2024 (1)
- 16:50 Niké - palubovka 2024
- 18:40 Parahokej - MS 2024
- 20:00 Storočie športu
- 20:10 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 20:55 Futbal - Highlighty Niké ligy
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Špeciál s Ilievom
- 02:45 Štúdio TA3
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekonomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Zdravý les
- 13:45 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1964
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 16:00 Žurnál
- 16:15 Špeciál s Ilievom
- 17:00 Správy
- 17:30 Showbiz
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:30 Případy detektiva Murdocha XVI (Návrat klauna)
- 01:15 Bolkoviny
- 02:10 Sama doma
- 03:40 Banánové rybičky
- 04:10 Zahrada je hra
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Něco na zub)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Zip
- 06:55 Zlaté dno
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (11)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O hloupé havířce
- 14:00 Jaké vlasy má Zlatovláska?
- 14:30 "Já už budu hodný, dědečku!"
- 15:55 Oznamuje se láskám vašim
- 17:30 Náves (5)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (2)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Až budou krávy lítat)
- 00:10 Harry Palmer: Případ Ipcress (5)
- 00:55 Černobyl: Nová svědectví (2)
- 01:45 Vigil (3)
- 02:40 Hranice bez hranic (Víno a zlato na hranici)
- 03:10 Jak ožívá kroj
- 03:35 Před půlnocí
- 10:15 Bitva o rozhlas
- 11:15 Neznámí hrdinové (Sama proti osudu)
- 11:45 Nedej se (Veličenstvo stát)
- 16:35 V karavanu po Polsku (3)
- 17:05 Římské dostihy (2)
- 23:50 Amsterdam v ohrožení
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 09:32 Týden v kultuře
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Vojtěch Kotek
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Pašák (5)
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Louise de Funese
- 20:50 Tajemství Jeana Maraise
- 21:20 Cyranův poloostrov (18)
- 21:55 Kurňa, co to je?
- 23:05 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:40 Exploziv
- 02:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:15 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:25 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:45 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (10)
- 21:55 El Chapo (4)
- 22:50 Intim Night
- 23:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:50 Klenot.TV
- 13:00 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 00:00 Sedm nejrychlejších (50)
- 00:10 Test automobilu: Peugeot e-2008 (51)
- 00:15 Garáž 21 (52)
- 00:40 Zprávy (53)
- 00:45 Poklady v garáži (54)
- 01:15 Poklady v garáži (55)
- 01:45 Reportáž: Porsche (56)
- 02:15 Rychlé kolo: Ford Mustang Mach-E GT (57)
- 02:45 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (58)
- 03:35 Přednost v jízdě: Cupra Formentor (59)
- 03:45 Blochovy rozbory (60)
- 04:20 Testovací tým: Audi A6 Avant 50 TDI quattro Design vs. BMW 530d xDrive Touring Luxury Line (61)
- 04:40 Test automobilu: Mercedes-Benz 180T (62)
- 04:45 Milujeme auta (63)
- 05:15 Rychlé kolo: VW Scirocco R (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Abarth 595 Tributo Ferrari (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Audi R8 V10 plus (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Moove - mobilita zítřka (5)
- 07:15 Blochovy rozbory (6)
- 08:00 Testovací tým: Seat Tarraco vs. Kia Sorento (7)
- 08:20 Testovací tým: Audi Q5 40 TDI quattro vs. Jaguar F-Pace D200 (8)
- 08:40 Test automobilu: VW Polo GTI (9)
- 08:45 Přednost v jízdě: Rimac Nevera (10)
- 09:00 Sedm nejrychlejších (11)
- 09:10 Test automobilu: Peugeot e-2008 (12)
- 09:15 Garáž 21 (13)
- 09:45 Poklady v garáži (14)
- 18:30 Testovací tým: Seat Tarraco vs. Kia Sorento (34)
- 18:50 Testovací tým: Audi Q5 40 TDI quattro vs. Jaguar F-Pace D200 (35)
- 19:10 Test automobilu: VW Polo GTI (36)
- 19:15 Přednost v jízdě: Rimac Nevera (37)
- 19:30 Zprávy (38)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (39)
- 19:45 Test automobilu: Peugeot e-2008 (40)
- 19:50 Garáž 21 (41)