Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Krátke správy
- 00:35 Na tónoch vďačnosti
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Ovocie koncilu
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Vatikánske múzeá
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z Košíc
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 10:00 Krátke správy
- 10:15 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 10:30 Ghana. Nádej za mrežami
- 11:00 Svätá omša z Hory Živčák
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Týždeň ...
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 TV LUX deťom
- 16:30 Koraland
- 16:40 Rozprávočka
- 17:00 Eden
- 17:30 Na tónoch vďačnosti
- 18:20 Na ceste v rodine
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Loretánske litánie
- 20:20 Prehľad katolíckych periodík
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Večer z nádvoria
- 21:55 Moja misia - magazín
- 22:25 Tajomstvá Vatikánu
- 22:55 Island: Cez ľadovú púšť
- 23:20 Gréckokatolícky magazín
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Výpravy do divočiny
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Zpravodajské Noeviny
- 07:20 Ta brněnská mája tenká
- 10:00 Nepřítelem osudu
- 10:35 Zlatovláska
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Noe slaví 18. narozeniny
- 12:15 Jak potkávat svět
- 13:45 Dědek a jeho kreslený svět
- 14:00 Mše svatá s žehnáním kaple
- 15:45 Noe slaví 18. narozeniny
- 16:00 Přerov a jeho válka
- 16:30 Lidé z cest
- 17:30 Terra Santa News
- 18:00 Sedmihlásky (60)
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:15 Strýček Emu
- 18:30 Daruj písničku
- 19:10 Pokoj vám!
- 19:35 Noe slaví 18. narozeniny
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Síť svobody
- 22:10 Ich bin: Já jsem
- 23:05 Generální audience papeže Františka
- 23:25 Noční univerzita
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (40)
- 00:10 Kikoriki (6)
- 00:20 Flopy (103)
- 00:35 Šmolkovia (24)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (49)
- 01:10 Esá z pralesa (38)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (37)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop (10)
- 02:15 Panda a Krash (19)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (8)
- 02:55 Myšiak Anatole (6)
- 03:20 Monchhichi II (51)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 04:20 Malý medvedík (5)
- 04:45 Ruby z dúhy (22)
- 05:10 Bob staviteľ (31)
- 05:25 Ocko hrdina (13)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (48)
- 05:55 Máša a medveď (21)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (37)
- 06:30 Ocko hrdina (14)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (19)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (13)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára III (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (48)
- 09:15 Slnečný Rej (5)
- 09:25 Esá z pralesa (38)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (22)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 10:20 Bob staviteľ (31)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (11)
- 10:55 Zvedavkovci (38)
- 11:10 Monchhichi II (51)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (9)
- 11:25 Malý medvedík (5)
- 11:50 Panda a Kiwi (33)
- 11:55 Tina a Tony (27)
- 12:00 Šmolkovia (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (31)
- 12:35 Flopy (104)
- 12:50 Ruby z dúhy (23)
- 13:15 Myšiak Anatole (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (11)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (11)
- 13:50 Panda a Krash (19)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (10)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (49)
- 14:40 Medvedíkovo II (5)
- 14:45 Máša a medveď (21)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (23)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 15:20 Esá z pralesa (39)
- 15:35 Ghost patrol
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (39)
- 17:15 Zábavné zvieratká (15)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (23)
- 17:35 Ruby z dúhy (24)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (11)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (8)
- 19:15 Zvedavkovci (39)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (22)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára III (9)
- 20:05 Esá z pralesa (40)
- 20:15 Bob staviteľ (32)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Slnečný Rej (6)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (24)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (37)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi II (52)
- 22:15 Myšiak Anatole (7)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (24)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (10)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (8)
- 23:35 Mášine rozprávky (8)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (32)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (12)
- 23:50 Duda a Dada (25)
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Autožurnál
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 17:50 SKST Chodov - NH Ostrava
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Amazonka Truck
- 22:00 Martin z Martina
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 MM Automotive
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 R UNION ST GILLOISE - RSC ANDERLECHT
- 14:15 Nesmrteľní - Cruyff
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 EFC
- 01:15 Správy RTVS
- 02:05 Góly - body - sekundy
- 02:20 Počasie
- 02:30 Don Matteo (Všetko je stratené)
- 03:30 Tajomstvo mojej kuchyne
- 04:15 Správy RTVS
- 05:05 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Bocian Riško
- 08:25 Zlatý kolovrátok
- 09:45 Zlatná krajina
- 11:00 Chuť leta
- 12:15 Ako sa Vinco zaťal
- 13:35 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Plán A
- 23:55 Oktopus (Kobyla)
- 00:45 Správy RTVS "N"
- 01:35 Hírek
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Čím cestovať
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Malý rytier Trenk
- 07:25 Odo
- 07:30 Domček, domček, kto v tebe býva?
- 07:45 Živá panoráma
- 08:15 Slováci na bojiskách
- 09:10 Let domov
- 10:35 Veteráni 2. svetovej vojny
- 11:50 Tanec medzi črepinami
- 14:25 Poslední parlamentári
- 15:20 Právo na minulosť
- 17:10 Neznámi hrdinovia
- 18:15 Chvíľka poézie
- 18:30 Večerníček (Domček, domček, kto v tebe býva? "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Malý rytier Trenk
- 19:30 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:10 Nickyho rodina
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:30 Občan za dverami
- 13:00 Správy :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Občan za dverami
- 00:20 Malý futbal - EMF Nations Games 2024 - Galanta (1)
- 01:10 Plážový volejbal - B.P.Tour Elite16
- 02:00 Správy RTVS „N“
- 02:50 Góly–body–sekundy
- 03:00 Správy RTVS „N“
- 03:50 Góly–body–sekundy
- 04:00 Správy RTVS „N“
- 04:50 Góly–body–sekundy
- 05:05 Správy RTVS „N“
- 05:55 Góly–body–sekundy
- 06:05 Správy RTVS „N“
- 06:55 Góly–body–sekundy
- 07:05 Storočie športu
- 07:15 Malý futbal - EMF Nations Games 2024 - Galanta (2)
- 12:15 Cyklopotulky
- 12:25 Šport:24
- 12:55 Malý futbal - EMF Nations Games 2024 - Galanta (5)
- 16:25 Športuj pre radosť
- 16:40 Storočie športu
- 16:50 Tipos Iná liga (8)
- 17:20 Futbal - Highlighty Ligy majstrov
- 17:50 Niké - palubovka 2024
- 22:50 Góly–body–sekundy
- 23:00 Atletika - Diamantová liga 2024
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 02:40 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:30 Štúdio TA3
- 08:00 Správy
- 08:30 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Štúdio TA3
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Král na ťahu
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Štúdio TA3
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 19:30 Zdravý les
- 19:50 Štúdio TA3
- 20:00 Správy
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 00:00 Poslední leč Josefa Langmilera
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Jak se vede, sousede?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Kalif čápem
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 09:10 Babička
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 00:00 Namibie, naděje a budoucnost
- 00:50 Žiješ jenom 2x (3)
- 01:20 Na moll
- 02:10 Žijeme s vírou
- 02:40 Popcorn
- 03:15 Oči Velkého Bratra
- 03:40 Designtrend
- 03:55 Evropa jedna báseň: Michal Tabaczynski
- 20:00 ABBA: úspěch navzdory
- 21:40 V karavanu po Polsku (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6
- 10:00 Den vítězství: 79 let od konce války
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Historie.cs („Na džípech bílý hvězdy měli.“)
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Ona a on
- 00:30 Moje zprávy
- 00:40 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 André Rieu - Pojďme tančit!
- 23:30 Ona a on
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:20 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:30 Klenot.TV
- 13:55 Klenot.TV
- 16:15 Popelka
- 17:25 Poklad z půdy
- 18:45 Vtip za stovku 100
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 00:35 Přednost v jízdě: Cupra Formentor (49)
- 00:45 Blochovy rozbory (50)
- 01:20 Testovací tým: Audi A6 Avant 50 TDI quattro Design vs. BMW 530d xDrive Touring Luxury Line (51)
- 01:40 Test automobilu: Mercedes-Benz 180T (52)
- 01:45 Milujeme auta (53)
- 02:10 Top 10: Ranking Show (54)
- 02:55 Umění a design: Concorso d’Eleganza Villa d’Este (55)
- 03:25 Opel Astra (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Porsche Sixt Carrera Cup: Imola (58)
- 04:15 Rychlé kolo: Abarth 595 Tributo Ferrari (59)
- 04:45 Rychlé kolo: Audi R8 V10 plus (60)
- 05:10 Zprávy (61)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: Genesis GV70 (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Škoda Kodiaq (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:10 Test automobilu: Porsche 911 992 (6)
- 06:15 Garáž 21 (7)
- 06:45 Poklady v garáži (8)
- 07:15 Poklady v garáži (9)
- 07:45 1886 - legendární automobilové značky (10)
- 16:10 Test automobilu: Genesis GV70 (29)
- 16:15 Přednost v jízdě: Škoda Kodiaq (30)
- 16:30 Zprávy (31)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (32)
- 16:45 Test automobilu: Porsche 911 992 (33)
- 16:50 Garáž 21 (34)
- 17:15 Poklady v garáži (35)
- 17:45 Poklady v garáži (36)